SLK217.2PPH
Pakke str.:
25 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
SLK217.2PPH
Rörklamma Slät Ø17.2mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Stauff
Color
Svart
D1
17,2 mm
DIN size
2
Diameter pipe
17,2 mm
Group Stauff
2
H
32 mm
L1
42 mm
L2
26 mm
Material
Polypropylen
Model code
217.2-PP-H
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Type
Slät
Width
30 mm