SILR45-54
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
35 variants
Chosen variant:
SILR45-54
Kylarslang Silikon 45°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Glykol, Vatten
Diameter inv.
54 mm
Färg
Blå
Märke namn
SAE J20 R1
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
360910
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
KYLARSLANG SILIKON 45GR
Artikel datablad
Andra tittar på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Artikelnummer:
MMGMV-25
Förpackningsstorlek:
30 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120