SILR45-40
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
35 varianter
Valgt variant:
SILR45-40
Kylarslang Silikon 45°
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Användingsområde
Glykol, Vatten
Diameter inv.
40 mm
Färg
Blå
Märke namn
SAE J20 R1
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Pakke str.
Stregkode
290774
Brutto vægt
0,197 Kg
Netto vægt
0,197 Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
KYLARSLANG SILIKON 45GR
Artikel datablad
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120