SH14DC24/B-N
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Specifications
Dimensions and shipping
Model kode
SH14DC24/B-N
Mærke navn
Tierre
Package size
Barcode
466675
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Intrastat code
Product information
Spole 24V DC
Artikel datablad
Others has been looking for
Herion Magnetventil 3/2 NC 24VDC DIN Membran
Partnumber:
Min. order quantity is:
Herion kontakt 90g DIN med mantlad kabel 5m
Partnumber:
Herion Magnetventil 3/2 NC 12VDC DIN Membran
Herion Magnetventil 3/2 NO 24VDC DIN Membran
G1/8 Växelventil
G1/8 Växelventil
T65C1800
G1/8 Backventil
G1/8 Backventil
T55C1800
Herion Magnetventil 3/2 NC 24VDC M24 Scania Membran
Backventil G1/4''
Backventil G1/4''
VNR-843-1/4
10 st
Herion Elkontakt 90g DIN med kabel 3m
Herion Montagesats för fordonsventil
Herion Montageskena, 10 ventiler
G/01009100000
Herion Magnetventil 3/2 NO 24VDC DIN M12
Herion Magnetventil 2/2 NO 24VDC Scania
spole Ex II2G/D EEx me IIT5/T6
spole Ex II2G/D EEx me IIT5/T6
ISO2 Luftstyrd ventil 5/3 APB
ISO2 Luftstyrd ventil 5/3 APB
SXP9674-180-00
ISO18 magnetventil 5/2
ISO18 magnetventil 5/2
V415517D-C313A
22mm kontakt
22mm kontakt
M/P19063
regulator modul
regulator modul
V70527-KA4
Ø4 mm Strypbackventil
Ø4 mm Strypbackventil
C00GP0400
30mm spole std effekt 24 VDC
30mm spole std effekt 24 VDC
V04X286A-Q1223
G1/4 växelventil
G1/4 växelventil
T65C2800
22mm magnetdel 24 VDC
22mm magnetdel 24 VDC
Herion Magnetventil 3/2 NO 24VDC M24 Scania Membran
Ø4 mm Backventil
Ø4 mm Backventil
T50P0004
ISO18 luft akt ventil 5/2
ISO18 luft akt ventil 5/2
V415537A-X0090
Adapter
Adapter
CQM/22152/3/29
42mm click-on spole std 24VAC
42mm click-on spole std 24VAC