SGMC-10M-8G
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
SGMC-10M-8G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
SMC-10M-8G
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
245824
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Certifikat
Others has been looking for
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Partnumber:
SMCT-8M-4G-S
Package size:
Min. order quantity is:
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
Partnumber:
SMA-10M-4G
Min. order quantity is:
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm
SFC-6M-2R
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP 12mm-G3/4