SDS180-5TIR110316
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
SDS180-5TIR110316
Dragstångsats SDS180, 4-sekt
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
4
Flow Nominel
140 lpm
Længde
316 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
40 Nm
Tryk maks.
315 bar