SDKSS100SS
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
SDKSS100SS
Kompensator Rostfritt 4" SAE NBR L= 100mm
Specifications
Dimensions and shipping
Area of use
Diesel, Hydraulolja
Material
CR, NBR, Rostfritt stål
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C
Package size
Barcode
465614
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
aut
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Installationsguide
Others has been looking for
Kompensator 4" SAE NBR L= 100
Kompensator 4" SAE NBR L= 100