SCM-012W-N-I41-K25-K3G-100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
SCM-012W-N-I41-K25-K3G-100
SCM-012W-N-I41-K25-K - Motor Sunfab 12cc, ISO80-4
Spare parts (1)
P-sats SCM-010/-064 Nitril
Artikelnummer:
50542
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Sunfab
Contamination level max.
-/16/13 - ISO 4406
Displacement
12.6 cm3
Inlet
G 3/4 BSP
Oil viscocity recommended
20 - 43 cSt
Outlet
G 3/4 BSP
Pressure continous max.
350 bar
Pressure max.
400 bar
Rotation max. at max. pressure
8800 rpm
Rotational speed max.
8000 rpm
Rotational speed min.
300 rpm
Shaft diameter
25 mm
Temperature max.
+60 °C