SBSH-65-F500SM
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
64 variants
Chosen variant:
SBSH-65-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 65x75, 500mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
270 mm
Diameter inv.
65 mm
Diameter utv.
75 mm
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar