SBSH-38-F500SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-38-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 38x48, 500mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
130 mm
Diameter inv.
38 mm
Diameter utv.
48 mm
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar
Pakke str.
Stregkode
414395
Brutto vægt
0,182 Kg
Netto vægt
0,182 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120