SBSH-28-F750SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
64 varianter
Utvald variant:
SBSH-28-F750SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 28x38, 750mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Färg
Blå
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar