SBSH-25-F350SM
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
64 varianttia
Valittu variantti:
SBSH-25-F350SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 25x35, 350mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius static
100 mm
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blå
Diameter inner
25 mm
Diameter outer
35 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-60 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
414378
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Artikel datablad
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120