SBSH-22-25M
Förpackningsstorlek:
25 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
SBSH-22-25M
Kylarslang Silikon 22x31, 4.5 Bar, 25m Linda
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Glykol, Vatten
Anvendelsesområde
Glykol, Vatten
Diameter indvendig
22 mm
Diameter udvendig
31 mm
Farve
Blå
Flammeresistent
Ja
Forstærkning
1 lager syntetisk fiber
Længde
25 m
Materiale
Silikon
Mærke navn
Hydraspecma
Slangetype
1-ply
Standard
UL94V1
Standard SAE
SAE J20 R3 Class A
Temperatur maks.
+180 °C
Temperatur min.
-50 °C
Tryk maks.
4.5 bar