SA185G1L03A
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
SA185G1L03A
Metal air breather filter - 3my - 2.1/2" BSP
Specifications
Dimensions and shipping
Anvendelsesområde
Luft
Diameter
185 mm
Flow luft nominelt
2300 lpm
Gevind
G 2.1/2 BSP
Gevindform
Utvändig
H
164 mm
H1
25 mm
H2
150 mm
Luftfilter finhed
3 my
Model kode
SA185-G1-L-03
Mærke navn
MP Filtri
OE
185 mm
Sekskant
90 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
1.5 bar