SA115G1L10
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
SA115G1L10
Metal air breather filter - 10my - 1" BSP
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Luft
Diameter
115 mm
Flöde luft nominell
850 lpm
Gänga
G 1 BSP
Gängform
Utvändig
H
80 mm
H1
17 mm
H2
70 mm
Luftfilter finhet
10 my
Modell kod
SA115-G1-L-10
Märke namn
MP Filtri
OE
115 mm
Sexkant
38 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
1.5 bar