SA075G2L10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SA075G2L10
Luftfilter 10my G3/4" MP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Användingsområde
Luft
Diameter
75 mm
Flöde luft nominell
400 lpm
Gänga
G 3/4 BSP
Gängform
Utvändig
H
69 mm
H1
17 mm
H2
60 mm
Luftfilter finhet
10 my
Modell kod
SA075-G2-L-10
Märke namn
MP Filtri
OE
75 mm
Sexkant
32 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
1.5 bar