RSGU1-57-20
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-57-20
GUMMIKLAMMER 1-57-20
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
57 mm