RSGU1-52-12
Package size:
1000 st
Min. order quantity is:
1000 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-52-12
Gummiklammer, 52mm, B=12, För M5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
52 mm