RSGU1-40-15
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-40-15
GUMMIKLAMMER 1-40-15
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
40 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
Barcode
164679
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Produktkatalog
Others has been looking for
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
GUMMIKLAMMER 1-70-25
Partnumber:
RSGU1-70-25
25 st
Min. order quantity is:
1 st
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult