RSGU1-33-25
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-33-25
GUMMIKLAMMER 1-33-25
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
33 mm