RSGU1-33-25
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-33-25
GUMMIKLAMMER 1-33-25
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
33 mm