RSGU1-22-12-W4
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
100 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-22-12-W4
Gummiklammer, 22mm, B=12, För M5, W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
22 mm