RSGU1-17-20-W4
Pakke str.:
2000 st
Min. bestillingsenhed er:
2000 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-17-20-W4
Gummiklammer, 17mm, B=20, För M8, W4
If you order this item, then
RSGU1-17-20-W5
will be ordered instead.
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
20 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
17 mm