RM/92080/M/40
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
53 varianter
Valgt variant:
RM/92080/M/40
Ø80 DV kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv. cylinder
80 mm
Slaglängd
40 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar