RM/92080/M/25
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92080/M/25
Ø80 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
80 mm
Slaglängd
25 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar