RM/92063/M/80
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92063/M/80
Ø63 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
63 mm
Slaglängd
80 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar