RM/92063/M/50
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
53 varianter
Valgt variant:
RM/92063/M/50
Ø63 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
63 mm
Gevind
G 1/4 BSP
Mærke navn
Norgren
Slaglængde
50 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryk maks.
10 bar
Tryk min.
1 bar