RM/92050/M/30
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92050/M/30
Ø50 DV kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
50 mm
Gänga
G 1/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
30 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar