RM/92040/M/15
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92040/M/15
Ø40 DV kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
40 mm
Gevind
G 1/8 BSP
Mærke navn
Norgren
Slaglængde
15 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryk maks.
10 bar
Tryk min.
1 bar