RM/92025/M/50
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92025/M/50
Ø25 DV kompaktcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Norgren
Diameter inner cylinder
25 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
50 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-5 °C