RLGU1-60-12
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
RLGU1-60-12
Gummiklämma Light 1-60-12 För M6 bult 1frp=50st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
60 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Förpackningsstorlek
Streckkod
361141
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Artikel datablad
Andra tittar på
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult