Klamma 22mm RLGU1-22-12
Artikelnummer:
RLGU1-22-12
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Bredde
12 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
22.2 mm
Materiale
Stål
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zink coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Förpackningsstorlek
200 st
Streckkod
164561
Bruttovikt
0,02 Kg
Nettovikt
0,02 Kg
Intrastat artikelkod
Klamma 22mm RLGU1-22-12