RDA40/22L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
RDA40/22L
Pumpanslutning rak 40-22L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
4
Bult dimension
M6x20 mm
Bultcirkel
40 mm
Diameter rör
22 mm
Gänga utv. metrisk
M30x2
I
40 mm
Märke namn
Hydraspecma
O-ring
25,07X2,62 mm
Packningsmaterial
NBR
Serie
PS08
Shore
70
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar