RDA35/15L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
RDA35/15L
Pumpanslutning rak 35-15L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bolte
4
Bolt dimension
M6x20 mm
Boltcirkel
35 mm
Diameter rør
15 mm
Gevind udvendig metrisk
M22x1,5
I
35 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
O-ring
18,72X2,62 mm
Overfladebehandling
Vit-förzinkat
Pakningsmateriale
NBR
Serie
PS08
Shore
70
Tryk maks.
315 bar