PRA/802032/M/125
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802032/M/125
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig cylinder
32 mm
Gevind
G 1/8 BSP
Mærke navn
Norgren
Slaglængde
125 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
12 bar
Tryk min.
1 bar