PPC-CAN-PT-400
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
PPC-CAN-PT-400
Tryck- / Temperatursensor CAN 400 bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Beskyttelsesklasse
IP 67
Gevind
G 1/2 BSP
Materiale
Rostfritt stål
Model kode
Sensor-PPC-CAN-PT-400
Mærke navn
Stauff
Sensor type
CAN
Temperatur maks.
+105 °C
Temperatur min.
-25 °C
Temperatur omgivelse maks.
+85 °C
Temperatur omgivelse min.
-25 °C
Tryk maks.
800 bar
Tryk sprængning min.
1200 bar