PPC-04/12-PT-600/2
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
PPC-04/12-PT-600/2
Tryck- / Temperatursensor Analog 600 bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Modell kod
Sensor-PPC-04/12-PT-600/2
Temperatur omgivning max.
+85 °C
Temperatur omgivning min.
-25 °C
Utgående signal max.
3 V
Utgående signal min.
0 V
Pakke str.
Stregkode
369357
Brutto vægt
0,06 Kg
Netto vægt
0,06 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Tryk/Temperatur sensor til analog datalogger 0 > 600 Bar
Artikel datablad
Andre kigger på
Tryck- / Temperatursensor Analog 60 bar
Varenummer:
PPC-04/12-PT-060/2
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Tryck- / Temperatursensor Analog 15 bar