PLP30.51D0-83E3-LED/EB-N-FS
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
Aksel notgang
4,0 mm
Akselkonus
1:8
Akseltype
Konisk
Antal montage huller
4
Fortrængning
51.83 cm3
Forureningsgrad maks.
19/17/14 - ISO 4406
Model kode
PLP30.51D0-83E3-LED/EB-N-FS
Moment indgang
7 daNm
Monteringsflange
EU51 - 128x98
Mærke navn
Casappa
Olieviskositet anbefalet
12 - 100 cSt
Port indgang
EU51
Port udgang
EU40
Pumpegruppe
3
Reces
51,0 mm
Rotationshastighed maks.
2500 rpm
Rotationssretning
Höger (CW)
Tryk intermitterende maks.
230 bar
Tryk kontinuerligt maks.
210 bar
Tryk spids maks.
240 bar