PLP30.51D0-83E3-LED/EB-N-FS
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Antal monteringshål
4
Axel kilspår
4,0 mm
Axel kona
1:8
Axeltyp
Konisk
Deplacement
51.83 cm3
Föroreningsgrad max.
19/17/14 - ISO 4406
Modell kod
PLP30.51D0-83E3-LED/EB-N-FS
Moment ingång
7 daNm
Monteringsfläns
EU51 - 128x98
Märke namn
Casappa
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 100 cSt
Port sug
EU51
Port utgang
EU40
Pumpgrupp
3
Reces
51,0 mm
Rotationshastighet max.
2500 rpm
Rotationsriktning
Höger (CW)
Tryck intermittent max.
230 bar
Tryck kontinuerlig max.
210 bar
Tryck moment max.
240 bar