OR16.3X2.4-N90
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
OR16.3X2.4-N90
ORING 16.3X2.4 90 SHORE
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
16.3 mm
Färg
Svart
Materialtjocklek
2.4 mm
Märke namn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C