OR13.1X1.6-N90
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
OR13.1X1.6-N90
O-ring 13.1x1.6 NBR90
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
13.1 mm
Färg
Svart
Materialtjocklek
1.6 mm
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C