OR12.42X1.78-F70
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
OR12.42X1.78-F70
OR12.42X1.78 VITON
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
12.42 mm
Färg
Svart
Materialtjocklek
1.78 mm
Shore
70
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C