OR10.3X2.4 SVENSK STD NBR70
O-ring
…
Läs mer
Artikelnummer:
OR10.3X2.4
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
OR10.3X2.4
OR10.3X2.4 SVENSK STD NBR70
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Color
Svart
Diameter inner
10.3 mm
Material
NBR
Material thickness
2.4 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C