OR1.78X1.78-N70
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
OR1.78X1.78-N70
OR1.78X1.78 NBR70
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Color
Svart
Diameter inner
1.78 mm
Material
NBR
Material thickness
1.78 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
Barcode
156559
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Others has been looking for
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Partnumber:
OR-12
Package size:
O-ring 90S
Partnumber:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm