OFGEM-06-16-L10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
47 varianter
Utvald variant:
OFGEM-06-16-L10
Adapter Rak, Utv-ORFS, Utv-M
Specifications
Dimensions and shipping
A
33,5 mm
B
11 mm
CH
22 mm
D
11 mm
Gänga utv.
11/16-16 ORFS
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
Modell kod
A502036/1016
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
El-förzinkad / vitkromaterad
Förpackningsstorlek
Streckkod
194454
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Nippel 11/16" ORFS x 16mm