OFGE-16-20ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
OFGE-16-20ED
Adapter Rak, Utv-ORFS, Utv-G-ED
Specifications
Dimensions and shipping
A
53,5 mm
B
17,5 mm
CH
50 mm
D
20 mm
F
1.7/16-12 ORFS
F1
G 1.1/4 BSP
Gänga utv.
1.7/16-12 ORFS
Gänga utv.
G 1.1/4 BSP
Modell kod
A502146/2542
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Standard ISO
ISO 1179
T
22-25 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar