OFGE-16-12ED
Pakke str.:
20 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
OFGE-16-12ED
Adapter Rak, Utv-ORFS, Utv-G-ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
52 mm
B
17,5 mm
CH
38 mm
D
16 mm
F
1.7/16-12 ORFS
F1
G 3/4 BSP
Gänga utv.
1.7/16-12 ORFS
Gänga utv.
G 3/4 BSP
Modell kod
A502146/2526
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
T
22-25 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar