OFGE-10-08ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
OFGE-10-08ED
Adapter Rak, Utv-ORFS, Utv-G-ED
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
41 mm
B
15,5 mm
CH
27 mm
D
14 mm
F
1-14 ORFS
F1
G 1/2 BSP
Gänga utv.
1-14 ORFS
Gänga utv.
G 1/2 BSP
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
T
14÷16 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
El-forzinkad
Pakke str.
Stregkode
134154
Brutto vægt
0,11 Kg
Netto vægt
0,11 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Nippel 1/2 BSP x 1" ORFS
Artikel datablad
3D-fil
Bemærk: Åbning af 3D-filer kræver et program der understøtter fil-formatet
Andre kigger på
Adaptor 3/4 BSP x 1" ORFS
Adaptor 3/4 BSP x 1" ORFS
Varenummer:
OFGE-10-12ED
Min. bestillingsenhed er:
Pipe end 1 ORFS
Pipe end 1 ORFS
Varenummer:
OFVKA-10
Adaptor 3/4 BSPx1 ORFS nut
Adaptor 3/4 BSPx1 ORFS nut
Adaptor 1/2 BSPx1 ORFS nut.
Adaptor 1/2 BSPx1 ORFS nut.
Adaptor 5/8 BSPx1 ORFS nut.
Adaptor 5/8 BSPx1 ORFS nut.
Adaptor 3/8 BSP x 1" ORFS
Adaptor 3/8 BSP x 1" ORFS
OFGE-10-06ED
Adaptor 1 BSP x 1" ORFS
Adaptor 1 BSP x 1" ORFS
ORFS welding Bush 10mm pipe
ORFS welding Bush 10mm pipe