ND86AG48G1
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND86AG48G1
Axelkoppling OMT motor 48-28-8
Specifications
Dimensions and shipping
Aksel diameter
28 mm
Aksel notgang
8,0 mm
Diameter udvendig
86 mm
Moment nominelt
87.3 daNm
Motor effekt
13,7 kW
Mærke navn
Hydraspecma
Package size
Barcode
325106
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
Axelkoppling OMT motor
Tekniska data
Others has been looking for
Axelkoppling OMT Pump Gr.2, 1:8
Partnumber:
ND65P2
Package size:
Min. order quantity is:
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
KUGGKRANS OMT (ND65) 18 NBR75
Partnumber:
R-62
Min. order quantity is:
AXELKOPPLING OMT MOTOR
ND86B
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
AXELKOPPLING OMT 17KIL5
ND65PD14
Axelkoppling 19mm-Gr1
Axelkoppling 19mm-Gr1
AKG04FS100Z
AXELKOPPLING OMT
AXELKOPPLING OMT
ND65A
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
ND65PU1P
Axelkoppling 19mm-Gr2
Axelkoppling 19mm-Gr2
AKG04FS200Z
ND108C
ND65C
Axelkoppling MPF 55mm
Axelkoppling MPF 55mm
SGEA51M09109FG
Kuggkrans
Kuggkrans
EGE4
AXELKOPPLING OMT PUMP 47.5-19-6
ND65AG1
ND65B
Axelkoppling 38mm-Gr2
Axelkoppling 38mm-Gr2
AKG11FS200Z
Axelkoppling 14mm-Gr1
Axelkoppling 14mm-Gr1