ND65MC35
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
59 varianter
Utvald variant:
ND65MC35
AXELKOPPLING OMT MOTOR
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Axel diameter
25,4 mm
Axel kilspår
6,35 mm
Axeltyp
Cylindrisk
Diameter utv.
65 mm
Motoreffekt
6 kW